Lifestyle

Dobrodružná Marsa Alam

bazen v prvom hoteliDavidko s milkshakeom druhy hotel v nocigekonikkvietkymexicka veceraplaz pri druhom hotelipohlad na moreprekvapenie v izbe vecerny hotelprvy hotel v noci vyhlad z izby

S priateľom sme sa začiatkom mesiaca vybrali na dovolenku. Obaja sme veľmi túžili vypnúť a more nás veľmi lákalo. O to viac, keďže sme si toho nášho slovenského až tak neužili. Vďaka štastí v nešťastí sme počas nášho pobytu zažili dva hotely.

Prvý hotel bol síce krásny, no keďže komplex bol na egyptské pomery menší, boli sme napokon radi, keď nás o pár dní premiestnili do druhého. Ten bol skutočne nádherný, obrovský, bazén bol úplne postačujúci, jedlo fantastické, každý večer na inú tému, ľudia na rozdiel od tých v prvom hoteli boli naozaj priateľskí. Či už animátori, ktorí boli úplne energickí, zábavní, hovorili po anglicky, alebo čašníci, ktorí stále robili vtípky a boli vždy veselí. Talianov tam bolo minimum, takže nikoho extra nezaujímali a všetci hostia boli rovnocenní. More bolo plné úžasných tvorov - rôzne druhy čudesných aj krásnych rýb, kopec rají, perutínov, chobotnice, obrovské morské slimáky s ulitou aj bez ulity, dokonca sme niekoľkokrát stretli obrovskú karetu - korytnačku, ktorú sme objavili hneď prvý deň len my dvaja, hladkali sme ju a plávali sme s ňou. Bol to úplne magický moment.

Náš pobyt bol totálny relax. Bolo mi veľmi smutno, keď sme odchádzali, tak ako vždy, keď opúšťam skvelé miesta, no zároveň sa vždy veľmi teším na nové miesta a zážitky. Vybrala som aj zopár fotiek, ktoré som stihla urobiť. Dúfam že si ich radi pozriete.

 

Ďalšie články

Počet komentárov: 0

Napísať komentár