Recenzie

Rimmel Wake Me Up makeup

IMG_2831n

IMG_2833nIMG_2835nIMG_2838nIMG_2839nupravene

Rimmel Wake Me Up je tekutý makeup, ktorý má naozaj príjemnú konzistenciu. Pekne voní, vôňou pripomína krém na tvár. Rozotiera sa veľmi jednoducho, či už prstami alebo štetcom. Pleť po jeho nanesení pôsobí sviežo, oddýchnuto, čerstvo a dodáva jej jemný lesk, tak ako to sľubuje na obale. Myslím si, že je ideálny pre suchú pleť, pretože má žiarivý efekt, čo pre mastnú pleť nemusí byť vhodné. Každá pleť je však individuálna. Môže výborne vyzerať aj na mastnejšej pleti, pokiaľ ho po nanesení prepudrujete.

A čo viac, zistila som, že tento makeup je považovaný za kópiu makeupu NARS Sheer Glow, ktorý je približne 4-násobne drahší než Rimmel Wake Me Up makeup a je pokladaný za špičkový makeup. Na internete Wake me up makeup chvália aj dievčatá, ktoré majú oba makeupy. Niektoré dokonca preferujú ten od Rimmel.

Wake me up makeup ma príjemne prekvapil. Som s ním naozaj spokojná, pleť s ním vyzerá sviežo a hlavne pôsobí prirodzene. Určite odporúčam vyskúšať ho, ak máte radi žiarivú pleť a chcete aby vaša pleť vyzerala sviežo a mladšie.

Ďalšie články

Počet komentárov: 0

Napísať komentár