O mne

 

Jedného jesenného dňa v roku 2012 som sa rozhodla, že si založím svoj vlastný blog. Zo začiatku mi písanie až tak nešlo, no pre veľké nadšenie som sa do toho rýchlo dostala. Koniec koncov, slohy mi vždy celkom šli...

 

Už dlhšie obdobie pred založením blogu som sa začala sama vzdelávať a prečítala som desiatky článkov a vizážistických kníh, videla som stovky hodín náučných videí. To ma úplne pohltilo a väčšinu svojho voľného času som strávila vzdelávaním sa v oblasti líčenia.

Začiatky neboli vždy úspešné. Pamätám si napríklad, ako som sa snažila naučiť sa robiť linku...Na jednom oku som si ju konečne po desiatich minútach spravila relatívne dobre, no čím viac som sa snažila ju zarovnať a vykorigovať s druhou stranou, tým viac sa z linky stávala otrasná hrubá a krivá čiara. Verte mi, neraz mi z toho bolo doplaču. To obdobie netrvalo krátko, no čím viac som to skúšala, tým rýchlejšie som sa zlepšovala. To platilo na akúkoľvek časť líčenia. Postupne sa to však zlepšovalo a veci mi šli viac od ruky.

 

Netrvalo dlho a z moju vášeň som premenila na povolanie. Vďaka svojej práci som spolupracovala s mnohými známymi osobnosťami (modelky, moderátorky, herečky, speváčky,...), líčila som na viacerých módnych prehliadkach a iných podujatiach. Dnes ponúkam moje služby líčenia a účesov na akékoľvek príležitosti a snažím sa neustále posúvať ďalej.