Keramické Vložiť Dlaždice Lepidlo na Dlaždice Opravy Agent Vaňou Dlaždice a Sprchovacím kútom Súprava na Opravu Porcelánová Súprava na Opravu Crack pre Čip 2ks

w1104

Nový produkt

€3.61 €1.81

Vaňa, Dlažba a Sprchovací Opravy Kit pre Biele Vane,Wc a Porcelánu

Popis: Použite na opravu čipy, škrabance, preliačiny a chyby.Môže pracovať na sklolaminátu, akrylátové, keramické, smaltované, oceľové a smaltovanej liatiny.Má veľmi silnú priľnavosť a môže byť sotva zistené, len po niekoľkých jednoduchých krokov.Vode odolný, zastavenie úniku a odolný epoxidový akryl poskytuje vysoko lesklý povrch, aby povrchy vzhľad novšie.

Ktorý nie je nebezpečný a nie nepríjemný zápach, vodotesný a umývateľný.Naše laminátové vaňou opravy kit vám ušetrí drahé poplatky z opravovne.Či chcete napraviť svoje chipping akryl a porcelánu vaňou, smalt umývadlom, alebo dlaždice, laminát, náš vaňou repair kit je najlepšia možnosť.

Naše kúpele súprava na opravu dobre funguje s akýmkoľvek vaňou farby.Dlhotrvajúce opravy výsledok.Použiteľné predmety: umývadlo, wc, vaňa, keramické dlaždice, porcelán, atď.

POKYNY:

1. Odstránenie časti a a Časti B s drevenými nástroj na mierke 1: 1. 2. Zmieša sa na šrot z kartónu. 3. Použiť zmes na poškodené oblasti, s drevenými nástroj, a aby bolo hladké.Čaká 24h pre compeletly suché. 4. Pomocou brúsneho papiera na hladké opraviť oblasti.Hotovo!

UPOZORNENIA:

1. Na vytvrdzuje sa mierne líšiť od teploty.Čím nižšia teplota, thelonger na čas vytvrdzovania.Všeobecne platí, že doba vytvrdzovania je 24 hodín. 2. Uistite sa, že mix Časť A a Časť B dôkladne dosiahnuť požadovanú opravu výsledky. 3. Ak opravené oblasti je príliš špinavý, vyčistite ju prvý.

Balenie Zoznam: 2x Keramické opravy vložiť

  • Počet Pc: 1pc
  • Špecifikácia/Kus: Iné
  • Položky Formulára: Gél
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: zálievka pero, opraviť dlaždice, prenosné parné sprchové súpravy, lacné sprchové súpravy, keramické crack opravy, medzera dlaždice, keramické crack, živica sprchové súpravy, kohler parné sprchové súpravy, dlaždice nástroj.

Príslušenstvo