Vlastné Deboss Tlačené Logo Luxusné Obálky Štýl Mikrovlákna, Šperky, Tašky na Módne Náušnice, Náhrdelníky Balenie S Band

w1127

Nový produkt

€55.94 €36.36

Drahý priateľ, sme len začať dizajn po dostaneme objednávku.Môžete nám poslať logo vo formáte JPG alebo PNG do správy pre nás a miesto, aby priamo a v rámci teda 12-ukážem vám, návrhu na kontrolu a po dostať potvrdenie, sme sa začne výroby a pred odoslaním vám ukážem, skončil položky skontrolovať.Takže sa nemusíte starať o dizajn a kvalitu.Budete spokojní.

Materiálov, zamatu, textílie, Mircrofiber, zapôsobí

Popis

Pohodlné Pocit logo Vlastné Mikrovlákna na Obálke Šperky Obal Puzdro s logom.

Paleta farieb sú k dispozícii

* Srdečne privítať na prispôsobenie prostredníctvom kresieb a vzoriek.

* Custom-made tašky bude získať viac zákazníkov a zvýšiť konkurencieschopnosť na trhu.Stačí pridať vaše logo, názov firmy alebo slogan a ísť.

* Všetky vaky sú vyrobené na objednávku.Všetky obrázky: Len príklad.Som prispôsobené táto taška pre spoločnosť/osoba s ich LOGOM.

♥ 【Size] vyzýva♥

Vaša vlastná veľkosť tašky je OK,takmer všetky veľkosti je OK.Prosím convo mi s vašej žiadosti.Poplatky sa podľa veľkosti tašky a quanity tašky, ktoré potrebujete.Ak vaša množstvo je hromadne, si môžete vlastný iné farby okrem farby voľby z prepojenie.

♥♥♥【 Ako na objednávku] vyzýva♥♥♥

Prosím, pošlite mi VŠETKY vlastné podrobnosti nižšie cez správu.

1. Puzdro farba

2.Logo alebo text zapôsobiť

3.S deličom vnútri alebo nie

Akceptujeme všetky jazykové prispôsobiť, ako sa vám páči.

Ak chcete zapôsobiť na logo alebo text v zlatej alebo striebornej fólie, môžeme urobiť rovnako.

Akceptujeme všetky jazykové prispôsobiť, ako sa vám páči.

Akceptujeme všetky jazykové prispôsobiť, ako sa vám páči.

Ak chcete zapôsobiť na logo alebo text v zlatej alebo striebornej fólie, môžeme urobiť rovnako.

Ak vaša množstvo je nad 500pcs, môžete zvoliť iné farby okrem farby možnosť vyššie, môžete zvoliť iné farby ako sa vám páči z nasledovných farbách.

  • Počet Pc: 50pcs
  • Vzor: Fúzy, chevron, Žiadne, Cartoon zvierat, Boy & Girl, Cartoon Auto, Kreslený Obrázok, Tvár, Nevesta & Ženícha, KORUNA, Číslo, Architektúra, Stožiare,, List, Oblečenie, Jedlo, prekladané, Kvet, Motýľ, Srdce, Hviezda, RASTLINA, anjel, ZEBRA, Jednofarebné, BODKA, Milenci, stromy
  • Materiál: Handričku
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Príležitosti: Svadobné & Zapojenie, Krst & Krst, St Patrick ' s Day, Grand Udalosť, Odchod do dôchodku, Pohlavie Odhaliť, Narodeninová Párty, Dom Pohybe, Deň detí, April Fool ' s Day, Späť Do Školy, Čínsky Nový Rok, Deň Zeme, Deň otcov, Deň VĎAKYVZDANIA, Vianoce, Valentína, Halloween, Veľká noc, Ukončenie štúdia, Výročie, Deň matiek
  • Číslo Modelu: 002

Štítky: custom shop, čalúnená šperky obálky, telefón prípade balenie kvality, vzduchová bublina roll, plátené puzdro, balenie prírodné, šaty harajuku, vlastné logo, šperky, tašky, gauč puzdro, vlastné šnúrkou puzdro.

Príslušenstvo