10pc Crystal Gombíkov 30 mm Sklo Zásuvky gombíky v Tvare Skrinky Rukoväte Skrutky na toaletný stolík Kuchyňa, Šatník Domáce Zdobenie

w1145

Nový produkt

€13.47 €8.62

"Ak chcete poslať, do veľkej BRITÁNIE a Nemecka, môžete si vybrať sklad Francúzsko.

USA 7-14 dní, Španielsko 7 až 15 dní, Francúzsko a Nemecko 5-12 dní, UK 3-9 dní.

NÁM: USPS o 5-12days, väčšinou v 10days

CA :z Číny, prostredníctvom Predávajúceho Spôsob Dopravy ,Väčšinou sú prostredníctvom ich conntries príspevok o 15 dní

UK, DE: Hermes súbory na približne 3-8days

AU: Au príspevok o 5-13days

ES : CTT express asi 5-14days, väčšinou o 8-10days

TO: to príspevok o 5-15days"

Podrobný popis:

Materiál: sklo

Veľkosť: skriňa gombík

Priemer je 30 mm, základňa s priemerom 15 mm a výška je 30 mm.

Zvýraznite popis:

[Materiál]: Tento kryštál kabinetu gombík je vyrobený z vysoko-presné hliníkové zliatiny, ktorá je veľmi stabilná, odolná voči atmosférickým a acidobázickej korózii, a nebude zmeniť farbu alebo hrdze.

[Pevné hrubé base]: perfektne inovované základňa je vyložená so zrkadlom, tak, že diamanty lesk, a hliníka nemôže byť videný, keď pri pohľade priamo na základňu.Rukoväť spodnej časti kuchynskej linky je hladké a pohodlné na dotyk.

[Módny dizajn]: Na kamienkami tejto šatník rukoväť sa dokonale rez a krištáľovo jasné.Na lom a odraz svetla, aby kabinetu vyzerajú veľmi dynamické a lesklé, či je to vizuálne alebo z pohľadu grip, je veľmi vhodný pre všetky skrine.Je vhodná pre skrinky rôznych veľkostí a farieb.

[Jednoduchá inštalácia]: Nájdite miesto, kde chcete nainštalovať rada, vyvŕtať dieru v doske, a potom prejsť skrutku na zadnej palube, a utiahnite skrutku, ktorá nábytok rukoväť.Dno hĺbku tohto dvere, rukoväť je veľmi vhodný pre 25 mm skrutky.

Zoznam Súčiastok:

10 rukoväte, 10 podložky, skrutky 10

  • Certifikácia: Žiadne
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Kľučky Na Dvere

Štítky: dvere veniec, kúpeľňa dverí rukoväť, parapetné, klasické kuchyne zvládnuť a gombíky, rastlina sprcha, dvere návrh zátka, pevné brass nábytok, crystal zásuvky gombík, toaletný stolík, dvere parapetné.

Príslušenstvo