2 ks Krištáľovo čisté Motýľ osvetlenie loptu viacfarebná DIY ozdoby, svadobné, Vianočné Dekorácie, Domáce Stranu Prívesok Dekorácie

w1212

Nový produkt

€5.63 €3.99

Guľka Bod:

1. Dizajn: Praktický a ideálny kryštál prívesky, perla záclony, crystal vlákna, Vianočné dekorácie, stropné svetlá, svadby, večierky, kluby.Crystal prívesok dekorácie absorbuje energiu slnka a transformuje ho do krásna dúha v miestnosti.

2. Materiál: Crystal rainbow slnko chytá visí vyrobené z lesklé a dokonalé farebné K9 kryštály, šumivé priehľadné laser-cut kryštály, absolútne dokonalá kvalita, perfektné spracovanie a poľskom.

3. Dobrý Dekorácie: S týmito krásne prívesky, môžete nie len zavesiť ich na záclony, lustre, windows alebo steny v interiéri a exteriéri.Môžete tiež zavesiť ich na stromy a rastliny v záhrade.

4. Farebné: povrch crystal ball prívesok je ok-ako hrany a rohy sú jasné a hladké, slnko chytá okenné dekorácie s dobrou prenos svetla a fascinujúce lom účinok.

5. Ideálny Darček: Crystal prívesky sú veľmi dobré, ako sú Vianoce alebo narodeniny darček pre dievčatá a deti, a sú dobrou voľbou.Môžete ho použiť na remeselné vaše priania.

Popis:

Názov: Prívesok Motýľ

Materiál: Umelá Crystal

Váha: Cca 80 g

Balenie zoznam

2 * Prívesok Motýľ

  • Štýl: Európa
  • Typ prop: Etapa pozadí
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Crystal, Umelé Crystal
  • Hmotnosť: About 80g
  • Package Zahrnuté: 2 * Prívesok Motýľ

Štítky: xray dvere, rohože.

Recenzie

Crystal0160
2021-07-05
5/5
Very nice, looks good quality

Príslušenstvo