Nový Bluetooth Uzávierky Kamery Diaľkové Ovládanie, Bezdrôtové Kamery Uzávierky pre systém iOS, Android Samospúšť Fotoaparát Držať Uzávierky Radič

w176

Nový produkt

€1.23 €0.54

6 Farieb Bezdrôtový Telefón Spúšte Bluetooth Diaľkové Ovládanie pre systém iOS, Android Mini Samospúšť Fotoaparát Držať Uzávierky Radič

Funkcia:

1.ŠIKOVNÝ MALÝ GADGET ►Tento Bluetooth remote je to vzrušujúce vziať selfies, skupiny a stabilné zábery hands-free!Post úžasné fotografie a videá na Snapchat, Instagram, Facebook alebo YouTube s pomocou tejto uzávierky.

2.ĽAHKÝ A POHODLNÝ NA PREPRAVU ►diaľkové ľahko ukladať.Si môžete so sebou vziať kdekoľvek!Len sklzu je vo vašom vrecku a udržať ho na kľúčom.

3.HLADKÉ PÁROVANIE ZARUČENÉ ►Diaľkové Ovládanie Spúšte používa Certifikované Bezdrôtovej Technológie pre maximálnu spoľahlivosť a rýchlu prevádzku.To môže vyvolať telefónu a tabletu, aj keď je 30ft (10m) preč.

4.ZACHYTIŤ OBRÁZKY/VIDEO OKAMŽITE ►diaľkové má dve tlačidlá pre prijatie fotografie a videá.Stlačte malé tlačidlo pre Android a veľké tlačidlo pre iPhone.To tiež má samostatný vypínač ON/OFF.

5.KOMPATIBILNÝ SO ŠIROKOU škálou ZARIADENÍ ►diaľkové páry dokonale telefóny a tablety, ktoré pôsobia na Android 4.2.2 OS a hore / Apple iOS 6.0 a hore.Možnosť používať vstavanú aplikáciu alebo Fotoaparát 360 app.To môže byť použitý so širokou škálou zariadení.

Špecifikácia:

Bluetooth: V4.0

Frekvencia: 2.4 Hz-2.4825 GHz

Vzdialenosť: 10m/30ft

Batéria: CR2030(Nie sú zahrnuté Batérie)

Batéria Životnosť: Približne 12 mesiacov

Hmotnosť: 10g

Farba: Čierna

Materiál: ABS

Veľkosť: 50*33*10.5 mm balenie Obsahuje:

1 x Diaľkové ovládanie spúšte(Nie sú zahrnuté Batérie)

  • Kompatibilné Značky: Canon
  • Druh: Bezdrôtové
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • systém: Pre IOS aj Android
  • Funkcia: Diaľkové ovládanie video alebo obrázok, streľba
  • Číslo Modelu: Bezdrôtový Telefón Spúšte Bluetooth Diaľkové Ovládanie
  • Názov Značky: Sunydeal
  • Názov: Mini Samospúšť Fotoaparát Držať Uzávierky Radič
  • Certifikácia: CE

Štítky: ovládanie remoto bluetooth selfie, diaľkové ovládanie oya fotoaparát, bluetooth, kontrola zariadení bluetooth, vibrátor flamingo diaľkové ovládanie bluetooth, climate control bluetooth, ovládanie remoto bluetooth rádio auto, ovládanie remoto bluetooth car, ovládanie remoto porton bluetooth, ovládanie remoto bluetooth windows, lampa farebné diaľkové ovládanie bluetooth.

Príslušenstvo