Požičovňa Bezdušové Pneumatiky Vstrekovanie Kvapaliny Nástroj 60ml Pneumatiky Tubeless Tmel Injektor Striekačku Gumové Hadice Držiak Na Bicykel Oprava Nástrojov

w334

Nový produkt

€3.88 €2.14

Požičovňa Bezdušové Pneumatiky Vstrekovanie Kvapaliny Nástroj 60ml Pneumatiky Tubeless Tmel Injektor Striekačku Gumové Hadice Držiak Na Bicykel Oprava Nástrojov

Odrážky: 1、Bicykli Bezdušové Tmel Striekačku: Jednoduché použitie; s veľkou kapacitou sacie potrubie (60 ml alebo 2 oz) a hladké piest, flexibilné hadice bez uhol, štíhla viditeľnosť hlavou, s 200 mm hadica, ktorá sa dá ľahko dostať cez hlavu ventilu a dostať sa do pneumatiky bez zaplnili ventilu.

2、Aktualizácia Dizajn: Tradičné bezdušové tmel striekačku ísť cez ventil, ktorý spôsobuje tmel na gunk do ventilu a nedovolí vzduch do pneumatiky; náš dizajn umožňuje striekačka ísť všetky spôsob, ako pneumatiky bez zaplnili ventilu.Tento bezdušové striekačka má bolesti hlavy z bezdušové inštalácie jednoduchý a efektívny dizajn.

3、vhodné pre: striekačky môžete použiť s väčšinou utesňovacie hmoty, a ventil core nástroj vhodný pre Schrader, Presta, Presta zariadenia extender.Sú navrhnuté pre bezdušové konverzie, ktorý robí to neuveriteľné môžete ľahko nastaviť perličiek z vašej pneumatiky a zlepšiť svoje jazdecké skúsenosti.

4、2 Typy Možností: samostatný vysávač pneumatík opraviť tekutiny nástroj alebo súbor s ventilom core inštalácia a odstránenie, a môžete si vybrať podľa vašich potrieb.

5、Dobrý Darček: môžete zdieľať naše bezdušové pneumatiky tmel injektor a hliníkové zliatiny ventil core odstraňovač ako darček pre vašich priateľov, alebo ktokoľvek vás láske; praktické príslušenstvo poskytnúť im dobré vonkajšie skúsenosti.

Špecifikácia:

Názov: Vákuové Pneumatík Opraviť Vstrekovaním Kvapaliny Nástroj, Požičovňa Vybavenia

Materiál: plast

Funkcie: pneumatiky opraviť tekutín je vstrekne do vzduchu tryska, ktorá nie je škvrna vzduchu tryska alebo ručne, čo je výhodné a praktické

Veľkosť: cca 20*5*5 cm/7.87*1.97*1.97 palec

Balenie Zoznam:

1 x Pneumatík Opraviť Tekutiny Injektor

  • Kľúčové Slovo 3: požičovňa náradia
  • Názov Produktu: Pneumatiky tmel vstrekovanie nástroj
  • Pre: Bezdušové Pneumatiky
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Kľúčové Slovo 1: Požičovňa
  • Certifikácia: Žiadne
  • Kľúčové slovo 4: NÁS trysiek/francúzsky tryska
  • Kľúčové Slovo 2: Cyklistické Doplnky
  • Kľúčové slovo 5: Olej Tmel Náplň Nástroj

Štítky: striekačku bezdušové, bezdušové, 5mm jar, irc pneumatiky, atramentové vstrekovanie, súprava bezdušové, bicykel trubice, kvapalina bezdušové, vstrekovanie veko, medi a tesnenie krúžok.

Príslušenstvo