304 Nerezovej Ocele Javorový Sirup Pan 18x34x6 Sap Výparníkom 3/4 ZÁVIT Vypúšťací Ventil

w534

Nový produkt

€156.81 €142.69

Javorový Sirup Výparníkom Pan

Tento vynikajúci výparníkom panva je vyrobená z 304 potravín-kvalitné prevedenie z nehrdzavejúcej ocele, s zrkadla, čistý povrch.Dodáva sa s 3/4-palcovým závitom zásuvky, skvelá pre výrobu javorový sirup.Extra výstuž vytvára mimoriadne silný pan, ktorý odoláva deformácie a umožňuje ľahko zvládnuť.Robustný Materiál, Tig Zvárané Konštrukcie, Závitové Zásuvky Ľahko Sa Čistí

Funkcie A Podrobné Údaje

【ROBUSTNÝ MATERIÁL] vyzýva - Dobre navrhnuté javorový sirup výparníkom pan, vyrobené z zrkadlový povrch, potraviny-stupeň pribrala (hrúbka: 1,5 mm) 304 nerezovej ocele. 34"x18"x6" (862x456x152mm) v rozmery. 【TIG ZVÁRANÉ KONŠTRUKCIE] vyzýva - Každý šev je majstrovsky TIG zvárané v kyslíkovej-free prostredie, aby sa zabránilo kontaminácii a inklúzie.Javorový sirup s teplotou varu približne pan je navrhnutý s zvárané, uzatvorená pre všetky 4 rohy. 【ZÁVITOVÉ ZÁSUVKY] vyzýva - nehrdzavejúcej ocele, námestie pan prichádza s 3/4-palcový ZÁVIT závitový zásuvky, vhodné pre nakladanie javorový sirup do iných nádob. 【ĽAHKO SA ČISTÍ] vyzýva - javorový sirup výparníkom pan je vyrobené z TIG zvárané konštrukcie z 304 nerezovej ocele, klasický a elegantný vzhľad.To je hrdza-odolný, odolný proti korózii a jednoduché čistenie. 【PROFESIONÁLNE APLIKÁCIE] vyzýva - Veľký pan varu javorový sirup.Chutné a nádherné originálne organické javorový sirup chuť sú ideálne pre palacinky, vafle, ovsené vločky, BBQ omáčky, jedlá, zmrzlina, a oveľa viac.

Špecifikácie

Závitové Zásuvky Veľkosti: 3/4 palca Materiál: 304 Nerezovej Ocele Rozmery Produktu: 34"x18"x6" (862x456x152mm)

Obsah Balenia

1 x Sap Evaporato

Premium Nehrdzavejúcej Ocele

Do výparníka námestie pan je vyrobené z potravín-triedy 304 nehrdzavejúca oceľ materiál, s zrkadla, čistý povrch.Elegantné a klasické.

Pribrala Materiál

Sap výparníkom prijíma pribrala materiál z nehrdzavejúcej ocele, s hrúbkou 0.06" (1,5 mm).Táto heavy-duty pan je trvanlivé a stabilné.

Prepracované Spracovanie

Do výparníka pan švy a príslušenstvo sú zvárané v kyslíkovej-free prostredie, aby sa zabránilo kontaminácii a inklúzie.

Závitové Zásuvky

Je vybavený 3/4-palcový ZÁVIT potravín-triedy z nehrdzavejúcej ocele, závitové zásuvky, ideálny pre výrobu javorový sirup a potom načítania do iných nádob.

Jednoduché Čistenie

Všetky diely sú vyrobené z 304 nehrdzavejúca oceľ materiál, robustné TIG zvárané konštrukcie.Anti-hrdza, anti-korózne a ľahko sa čistí

Profesionálne Použitie

Perfektný nástroj pre teplotou javorový sirup.Chutné a nádherné originálne organické javorový sirup chuť, možno ľahko vykonať.

 • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele
 • Štýl: Americký štýl
 • Druh: Javorový Sirup Pan
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Technika: Gravírovanie
 • Číslo Modelu: ZFQ18X34X60000001
 • Vzor Typ: Pevné
 • Tvar: Rectangle
 • Certifikácia: CIQ
 • Množstvo: 4
 • Funkcie: 3/4" ZÁVIT Závitový Zásuvky
 • Riadu Typ: Terina

Štítky: balenie javor, polyacryl, ponožka burín, Sap, z nehrdzavejúcej ocele tupe, smsl, javor stožiar, bong burín, drevo javor, javor sap.

Príslušenstvo