12 ks Extra Psa Prijímač Šok Golier pre 023 model Elektronické Zvieratko Oplotenie Systém extra golier

w637

Nový produkt

€98.92

12 ks Extra Psa Prijímač Šok Golier pre 023 model Elektronické Zvieratko Oplotenie Systém extra golier

Extra Prijímač Obojok pre Psa Plot 023

doprava 80pcs/veľa s akumulátorom

Ak potrebujete viac prijímač golier ,prosím, kontaktujte ma slobodne ,vďaka !

k dispozícii sú 2 style extra obojok pre 023 plot , je jedno pípnutie pri inštalácii do batérie , ostatné je žiadny zvukový signál pri inštalácii do batérie , môžete si vybrať, kedy sa miesto aby ,rovnako dobrá kvalita ,rovnaké ceny !

Nastaviteľné Prijímač Golier

pre 023 Inteligentný Pes V-zem Pet Oplotenie Systém

Aukcia Zahŕňa: 1 x Nastaviteľné prijímač golier ( nie 023 psa plot súpravy ) 1 x 6 Voltové batérie pre golier, 2 x Extra kovové kontaktné body, 1 x Test žiarovka

Poznámka: venujte Prosím niekoľko minút na prečítanie Používateľská príručka Smart Pes V-zem Pet Oplotenie Systém pred prvým použitím.Elektronický obojok je určený len pre použitie na psov.Nízky stav batérie môže spôsobovať opakujúce sa operácie.Nepoužívajte, ak máte podozrenie na nízky stav batérie.Nechajte svojho psa, aby si zvykli na golier pred vykonaním odbornej prípravy.Chcete, aby váš pes prijať golier, ako súčasť života, nie spájať golier s korekciou.Nenechávajte obojok na psa na viac ako 12 hodín denne.NIKDY vykonať nastavenie postupy pri golier je na vášho psa.Elektronický obojok by mal byť používaný iba pod blízkosti dohľad psa majiteľ.Uchovávajte mimo dosahu detí.

Vrátenie Platby Politiky, Kontaktujte Nás

· Sme plne garantovať, že naše položky.Všetky položky sú Úplne Nové, Nie Zrekonštruovaný.

· Garantujeme vám 100% spokojní s vaším vzorom!Takže, ak máte akékoľvek problémy týkajúce sa produktov, Prosím, kontaktujte nás prvýkrát, Budeme sa snažiť, aby sa zabránilo sklamanie.

·· Ak nie ste spokojní s položku, ktorá vás dostane chybnú položku alebo nesprávnu položku, môžete produkt vrátiť do 30 dní na výmenu produktu.Vrátený produkt sa bude testovať a ak nájde chybný alebo nesprávne položku, nové náhradné bude odoslaný kupujúcemu , Prepravné náklady, je vratná.

·· Všetky výnosy - chybný alebo inak - musia byť vopred povolené.Kontaktujte nás a získajte autorizáciu pred odoslaním položku späť.Všetky položky vrátil, musí obsahovať všetky originálne balenie.

  • Druh: Psy
  • Číslo Modelu: 023
  • Materiál: Plastové
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: pes playpen, pes brány, pre psa, plot roll, dvere pet, vnútorné psa plotové systémy, číslo domu prihlásiť, mačka klapka, brány bezpečnosť, bariéra psa.

Príslušenstvo