Tipy a návody

5 vecí, ktoré zmenia celé líčenie

podkladova baza

Klieštiky na riasy

Tento malý zázrak dokáže úplne zmeniť výzor vašich rias a celkový pohľad. Natočiť riasy pred nanesením maskary by ste určite mali zahrnúť do svojho rutinného líčenia. Klieštiky totiž vedia krásne natočiť a predĺžiť riasy, pretože ich dvihnú do výšky. A ešte jeden tip : ak chcete, aby takto natočené riasy naozaj vydržali, skúste ohriať klieštiky fénom. Takto vám riasy vydržia naozaj dlho a budú natočené ešte lepšie :-)

 

Podkladová báza

V dnešnej dobe jej účinky pozná snáď každá žena. Ak ste s ňou ešte predsa len neprišli do kontaktu, radím vám si jednu kvalitnejšiu zaobstarať. Podkladové bázy pod makeup majú rôzne efekty, no vo všeobecnosti vyhladia, zmatňujú či jemne rozžiaria pleť a tiež zabezpečia to, že váš makeup vydrží oveľa oveľa dlhšie. No a podkladová báza na očné tiene je niečo, bez čoho sa asi ani nepohnete. Ak ho ešte náhodou nemáte, určite si ho zaobstarajte. Zabezpečí nie len dlhotrvácnosť tieňov, ale aj ich vyššiu intenzitu.

 

Fixačný sprej na makeup

Ďalšia pomôcka, ktorá predĺži trvácnosť makeupu a zafixuje ho, aby zostal na svojom mieste. Toto je určite jedna z vecí, do ktorej sa oplatí investovať, ak vám záleží na dobrom makeupe.

 

Zvýraznite svoje prednosti

Ak máte na tvári znamienka, po nanesení makeupu ich zvýraznite ostrou špičkou tmavohnedej ceruzky na oči. Najlepšia je vodeodolná ceruzka, pretože sa vám počas dňa nerozmaže. 

 

Rozjasňovač

Rozjasňovač alebo highlighter je vecička, ktorá vás dokáže pri správnom použití premeniť na princeznú. Rozjasňovač krásne uvedie do popredia vaše pekné menej výrazné črty a dodá čerstvosť vašej pleti. A ani nehovorím o tom, ako krásne vyzerá na fotkách! :-) 

Ďalšie články

Počet komentárov: 0

Napísať komentár