Recenzie

Maybelline Eye Studio Lasting Drama gélová očná linka

maybelline lasting drama gel eyeliner1maybelline lasting drama gel eyeliner4maybelline lasting drama gel eyeliner5maybelline lasting drama gel eyeliner swatchmaybelline gel liner swatch

Čo sa mi páči a ako linku používam?

Gélová linka má naozaj intenzívnu, veľmi dobre pigmentovanú farbu. Mám ju v odtieni 01 Black. Je skutočne sýto čierna. Taktiež sa s ňou veľmi dobre pracuje, hlavne ak ju nanášate dobrým štetcom. Bohužiaľ ku tejto linke je pribalený veľmi nepraktický štetec, takže ak chcete mať maximálne peknú linku, vymeňte ho za iný.

Linka má celkom praktické malé balenie, je síce sklenené a zrejme treba dbať na to, aby linka nespadla, lebo by sa mohla rozbiť. No toto maličké balenie sa vojde do akejkoľvek kabelky či tašky a nezaberá takmer žiadny priestor. Môže sa zdať, že linky je veľmi málo, no tým, že je tak dobre pigmentovaná na nanesenie stačí máličko. Osobne ju už mám asi pol roka a stále som neminula ani polovicu, pritom ju používam celkom často. 

 

Pozitíva. Intenzívna farba. Dobre sa s ňou pracuje. Nevysychá. Nie je príliš drahá. V balení je štetec na linku (ja ho ale nepoužívam, pretože sa mi s ním nepracuje dobre)

Negatíva. Má obal zo skla, ktorý sa dá pri páde pravdepodobne ľahko rozbiť.

Ďalšie články

Počet komentárov: 0

Napísať komentár